Zapraszam Cię do magicznych światów, które masz w sobie. Zapraszam Cię do tworzenia nowych wzorów, wokół których ułoży się Twoje życie.

– Natalia Miłuńska

Nazywam się

Natalia Miłuńska

Jestem edukatorką oraz aktywistką menstruacyjną, śniącą, antropolożką kultury.

Moje wartości to autentyczość, samoświadomość, wolność. Wierzę w tworzenie pokojowych wzorów, miłość postrzegam jako siłę, nie sentyment.

Do czego Cię zapraszam?

Stworzyłam dwie autorskie metody pracy, którymi pragnę się z Tobą dzielić.
Założyłam Szkołę Śnienia, w której dzielę się swoją autorską, kompleksową metodą pracy ze snami. Szkoła ma za sobą już dwie edycje, a jej absolwentami jest 150 śniących osób.
A na wiosnę 2023 startuję z kursem Moc Cyklu, w którym zawarłam esencję odkryć z 18 lat pionierskich działań w obszarze miesiączki i cyklu.

Szkoła Śnienia

Nauczę Cię jak korzystać na jawie ze snów, śnić głęboko i z rozmachem.

Szkoła Śnienia to kursy online – zapisy raz w roku, w listopadzie 2022! To książki: Mapy Snów i Śnienie jako praktyka duchowa. To kręgi snów i live’y w grupie FB Krąg Snów

Moc Cyklu

Pomogę Ci z lekkością i radością rozgościć się w ciele, poznasz swój rytm i nauczysz się z nim współpracować. Polubisz swoje ciało, miesiączkę i wyruszysz na wyspę skarbów, jaką jest cykl miesięczny.

Stworzyłam autorski program pracy z cyklem miesięcznym Moc Cyklu.

Czego możesz się spodziewać? Co daję ludziom?Zapytałam o to moje klientki! Posłuchaj!

Poprowadziłam wiele warsztatów i wykładów


Dzięki temu poznałam wspaniałe kobiety: śniące, aktywistki, doule, położne, mamy, siostry, córki. Dziękuję Wam wszystkim!

Książki są dla mnie bardzo ważne!

Tak bardzo, że nie wyobrażam sobie bez nich życia. Spełniłam moje marzenie – wydałam już 3, napisałam dwie, teraz pracuję nad trzecią, o mocy cyklu.

Śnienie jako praktyka duchowa to książka mojej nauczycielki Connie Kaplan. 7 skutecznych sposobów na bolesne miesiączki powstało w rozmowie z Vocą Ilnicką. Mapy Snów to podręcznik do studiowania Twoich snów, ilustracje namalowała Julia Gmosińska z Luna i Las.

Wystąpienia medialne

Oto linki do niektórych z moich wystąpień medialnych – wywiadów, tekstów, nagrań radiowych na temat miesiączki, cyklu i śnienia.

To top