Kursy online

Kursy Szkoły Śnienia

Otwarte zapisy na magiczny, trzymiesięczny kurs Jak prowadzić krąg snów? Nauczysz się wyjątkowej metody stworzonej przez Connie Kaplan i już w czerwcu poprowadzisz swój pierwszy krąg snów!

Więcej o kursie dowiesz się tu: Jak prowadzić krąg snów?

Pozostałe kursy w tej kategorii startują jesienią 2023, w tym zimowy, 3-miesięczny kurs główny Szkoły Śnienia!

Trzeci kurs to Drimlaże – odkrywasz znaczenie powracających motywów w Twoich snach i robisz kolaż, który rozwijamy. Odkrywamy wspólnie, jaki świat śnisz i jak możesz go transformować!

Zapisy na dwa z kursów są tylko raz w roku, na kurs podstawowy na jesieni, a prowadzenia kręgów snów – wiosną. Dlatego warto zapisać się na listę zainteresowanych, by nie przegapić zapisów.

Kurs online Cykl – Twoja wyspa skarbów

Zapraszam Cię gorąco na kurs online Cykl- Twoja wyspa skarbów. Zapisy w marcu 2024. Wyjątkowy program online, dzięki któremu cykl stanie się źródłem siły i inspiracji. Mnóstwo konkretów (dieta dobra dla cyklu, zestaw ćwiczeń tanecznych rozluźniających napięcia w obszarze miednicy), profesjonalny panel kursowy, w którym znajdziesz 6 godzin wartościowych, unikalnych nagrań). A przede wszystkim moje wsparcie i wiedza – poprowadzę cię krok po kroku, metodą z której skorzystało już wiele moich klientek. Dzięki temu poznasz siebie, polubisz swoje ciało, zyskasz zupełnie nowe spojrzenie na miesiączkę, cykliczność, bycie w kobiecym ciele.


To top