Kursy online

Kurs online Cykl – Twoja wyspa skarbów

Zapraszam Cię gorąco na kurs online Cykl- Twoja wyspa skarbów. Wyjątkowy program online, dzięki któremu cykl stanie się źródłem siły i inspiracji. Mnóstwo konkretów (dieta dobra dla cyklu, zestaw ćwiczeń tanecznych rozluźniających napięcia w obszarze miednicy), profesjonalny panel kursowy, w którym znajdziesz 6 godzin wartościowych, unikalnych nagrań). A przede wszystkim moje wsparcie i wiedza – poprowadzę cię krok po kroku, metodą z której skorzystało już wiele moich klientek. Dzięki temu poznasz siebie, polubisz swoje ciało, zyskasz zupełnie nowe spojrzenie na miesiączkę, cykliczność, bycie w kobiecym ciele.

Trzy kursy online

Szkoła Śnienia oferuje trzy kursy online. Pierwszy z nich to podstawowy, trzymiesięczny kurs śnienia i pracy ze snami oraz jego kontynuacja na poziomie średniozaawansowanym. W ramach kursu dostajesz dostęp do platformy kursowej, warsztatów i live’ów Q&A.

Możesz też nauczyć się pracować z ludźmi metodą kręgu snów na kursie Jak prowadzić krąg snów?

Zapisy na każdy z kursów są tylko raz w roku, na kurs podstawowy na jesieni, a prowadzenia kręgów snów – wiosną. Dlatego warto zapisać się na listę zainteresowanych, by nie przegapić zapisów.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji