Podpaski Naya

Naye – ekologiczne wkładki i podpaski wielokrotnego użytku

Naye – to ekologiczne wkładki i podpaski wielokrotnego użytku – delikatne, miłe w dotyku, w 100% naturalne. Po co powstały Naye? Żeby dać kobietom wolność wyboru, żeby zadbać o ich zdrowie i o Ziemię i pokazać, że można polubić miesiączkę.

Są zdrowe, a ich produkcja jest bezpieczna dla Ziemi. Miłe w dotyku, wygodne w użyciu. A do tego kolorowe, designerskie, przywodzą na myśl ekskluzywną bieliznę.

Eko wkładki i podpaski szyje się z bawełny i wysokochłonnego frotte, są dostępne w różnych rozmiarach i w całej gamie kolorów i wzorów. Kojarzą się z ekskluzywną bielizną, a nie środkami higienicznymi. Po użyciu namacza się je w zimnej wodzie, a potem pierze w pralce.

Jakie są zalety takiego eko produktu?

Po pierwsze dbamy o nasze zdrowie – mamy pewność, że eko podpaski nie podrażniają, nie wysuszają, są hypoalergiczne. Tymczasem używanie jednorazowych tamponów i podpasek jest często ryzykowne dla zdrowia, bo użyte w nich pochłaniacze wilgoci mogą wywoływać reakcje alergiczne, a folia wysusza i naraża na odparzenia.

Po drugie eko-podpaski są bardzo miłe w dotyku. Kobiety, które raz ich spróbują nie chcą wracać do „foliówek”, bo wielorazówki są oddychające, mięciutkie. W końcu zostały zaprojektowane przez kobiety dla kobiet.

Po trzecie kupując je dbasz o Ziemię. Przede wszystkim nie przyłożysz ręki do wycinania drzew. By wyprodukować podpaski jednorazowe, a także pieluchy czy kubeczki jednorazowe – ścina się drzewa. Prowadzi to do wycinki tropikalnych lasów, gdzie zakładane są plantacje szybko rosnącego eukaliptusa.

Nie będziesz też śmiecić. Szacuje się, że rocznie Polki produkują 2 miliardy jednorazowych podpaskowych śmieci…które będą się rozkładać od 100 do 300 lat. Także produkcja jednorazówek generuje olbrzymie zanieczyszczenia dla środowiska. A wkładki i podpaski wielorazowe używasz 4 lata, a potem rozkładają się około 3 miesięcy. Ślad ekologiczny zostawiony przez nie jest zerowy! }

Podpaski i wkładki Naya

Ekologiczne, delikatne, wielokrotnego użytku, wykonane w 100% z ekologicznych materiałów – flaneli i wysokochłonnego frotte. Zaprojektowane do używania przez 4 lata. Ze skrzydełkami, zapinane na napy, co zapewnia stabilność i wygodę. Łatwo się je pierze. Pozwalają skórze oddychać, dzięki czemu chronią przed podrażnieniami i oparzeniami.

4 rozmiary: Mini, na Dzień, na Noc i po Porodzie

Dostępne w kolorze czerwonym oraz z kilkoma rodzajami designerskich, wzorzystych, satynowych spodów.

Dostępne są następujące rozmiary:

Naya na Dzień

Eko podpaska wielokrotnego użytku, wykonana w 100% z ekologicznych materiałów – flaneli i wysokochłonnego frotte. Doskonała zarówno podczas obfitej jak i przeciętnie intensywnej miesiączki, gdyż w komplecie zawiera 2 wysokochłonne wkłady. W zależności od intensywności miesiączki możemy używać jednego bądź dwóch wkładów. Ze skrzydełkami, zapinana na napy, co zapewnia stabilnośc i wygodę.

Zaprojektowana do używania przez 4 lata. Łatwo się pierze. Pozwala skórze oddychać, dzięki czemu chroni przed podrażnieniami i oparzeniami.

Dostępna w kolorze czerwonym.

Naya na Noc

Eko podpaska na noc, bądź do używania podczas bardzo obfitych miesiączek. Przeznaczona do wielokrotnego użytku, wykonana w 100% z ekologicznych materiałów – flaneli i wysokochłonnego frotte.Wysoką chłonność zapewnia specjalna konstrukcja podpaski oraz dodatkowa wkładka. Zaprojektowana do używania przez 4 lata. Łatwo się pierze.

Dostępna w kolorze czerwonym i czarnym.

Mini Naya

Eko mini podpaska / wkładka higieniczna.

Mini Naya jest idealna do używania podczas lekkich miesiączek (na przykład pod koniec okresu, kiedy krwawienie jest już słabsze). Idealna również jako wkładka higieniczna. Dzięki temu, że jest w 100% naturalna (pozbawiona substancji chemicznych, nie bielona chlorem) nie podrażnia skóry. Dlatego można bezpiecznie używać jej podczas podczas zapaleń i infekcji, (co pozwoli wyjść z błędnego koła: infekcja – podrażniające wkładki higieniczne – trudność z wyleczeniem – kolejna infekcja) Zaprojektowana do używania przez 4 lata. Łatwo się pierze.

Dostępna w dwóch kolorach – ecri i czerwonym.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z naszej strony, zgadzasz się na ich użycie. Więcej informacji